Dziennik Polski

kjhgjhg

II Aukcja Charytatywna

jdiuehfaj


Po raz drugi rozpoczynamy wielką akcję licytacji domu z drewna na rzecz Małopolskiego Hospicjum dla Dzieci w Krakowie. Dom ten, wykonany w technologii szkieletu drewnianego będzie można zobaczyć podczas montażu w dniach 25 i 26 kwietnia 2014 roku podczas 42. Targów Budownictwa w Centrum Targowym Chemobudowa Kraków SA przy ul. Klimeckiego 14.
 
Uroczysty finał aukcji odbędzie się podczas finału Wielkiego Pikniku „Budujemy Radość Dzieciom”, 26 kwietnia 2014 roku na terenie 42. Targów Budownictwa w Krakowie.


 

Hospicjum jest centrum opieki paliatywnej, wyręczającej. Zajmuje się udzielaniem specjalistycznej pomocy dla dzieci nieuleczalnie chorych w miejscu ich zamieszkania od chwili, gdy rodzice i lekarze podjęli decyzję o zakończeniu leczenia w warunkach szpitalnych.


 

Dom o powierzchni podłóg 70 mkw., którego wartość przekracza 50 tys. złotych został wystawiony z ceną początkową w wysokości 20 tys. złotych.


 

Darczyńcą jest firma FPHU DREWDOM-Mętel z Zembrzyc k. Suchej Beskidzkiej, specjalizująca w produkcji energooszczędnych domów z drewna, patronem medialnym przedsięwzięcia jest „Dziennik Polski”, a ambasadorem licytacji aktorka Joanna Koroniewska, znana m.in. z ról w serialach „M jak miłość” oraz „Niania”.


 
Wylicytowany dom zostanie zamontowany nieodpłatnie przez DREWDOM na działce zwycięzcy licytacji.

jjhh

Cena wywoławcza:

20.000 złotych (+8% VAT)

- Minimalne postąpienie, to 500 złotych.
 
Rzeczywista wartość domu, z kolejnymi elementami wykończenia, dzięki wciąż dołączającym do akcji sponsorom, wynosi już ok. 70.000 złotych!
Zatem, ponad trzykrotnie przekracza cenę wywoławczą! Liczymy na Państwa hojność!
 
We wszelkich sprawach i pytaniach technicznych osobą upoważnioną do kontaktu z licytującymi jest:
Pan

Robert Drobny

– Manager F.P.H.U. DREWDOM Mętel.
Tel. +48 601 284 589, e-mail: r.drobny@drewdom.com

W zeszłorocznej aukcji dom podarowany przez firmę Drewdom Wojciech Mętel i wystawiony z ceną wywoławczą 20 tys. złotych, został wylicytowany za 59 tysięcy złotych.
 

gheo;a
Aukcja 2013: Prezes MHD Anna Nawrocka z czekiem na wylicytowaną kwotę Fot. Mieczysław Trojan


Akcja promowana za pośrednictwem strony internetowej naszej gazety cieszyła się wielkim zainteresowaniem.
 
Jej sukces jest też efektem włączenia się innych firm, które wzbogaciły pierwotną wartość domu (50 tys. złotych) o dodatkowe elementy:
 

  • automatykę (Delta Dore)

  • pokrycie dachowe z elementami montażowymi (Blachdom Plus)

  • okna (OKNOPLAST, TMT Wadowice)

  • szafę wnękową (WENA)

  • tynki, kleje i tynki elewacyjne (Bolix SA)

  • grzejniki (Klimosz)


 

 


Dom stoi na działce w Wawrzeńczycach, gdzie zwycięzcy licytacji mają działkę. Dodatkowym bonusem dla nich był voucher na 3-dniowy pobyt dla 2 osób przekazany przez NoName Luxury Hotel&Spa w Łapszach.

 

Zalicytuj na stronie: www.budujemyradoscdzieciom.pl


 


 
 

;ljklghjdftjhvkjh

bkhhljjkgfgf


logaiuyghlkhj


logaiuyghlkhj

jhgkjftswhk


Aukcja 2013: Wojciech Glac (z prawej), wiceprezes hospicjum, oraz Wojciech Mętel, prezes Drewdomu - z miniaturą licytowanego domu Fot. Mieczysław Trojan

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.